360°
Dijital Pazarlama

Reklam stratejileri markaların ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tamamen analitik yöntemler, rakip analizleri, testler ve optimizasyon süreçleri ile tasarlanır.

Dijital dönüşümü çok yakından takip ediyor, Dijital dünyada var olmak isteyen markalara destek veriyorum.

A
Tamamlayıcıları belirleyin, bağlantılar oluşturun, hikayenin başlangıcını yazın...

Sunduğum hizmetler

Dijital Reklam Danışmanlığı

Reklam stratejilerini müşterilerin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tamamen analitik yöntemler, rakip analizleri, testler ve optimizasyon süreçleri ile tasarlarım.

Dönüşüm
Optimizasyonu

Ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımını kolaylaştırmak, sitenizi hedefleriniz doğrultusunda optimize etmek ve dönüşüm oranlarınızı arttırmak için uzun vadeli etkili bir dönüşüm optimizasyonu stratejisi oluşumunu sağlarım.

Dijital Analiz ve Raporlama

Yalnızca ölçebildiğiniz veriyi yorumlayabildiğiniz & yönetebildiğiniz dijital dünya içerisinde, kapsamlı analiz ve raporlamalar ile büyük veri yığınlarını anlamlı hale getiririm.

Web Site
Tasarımı

Bir web sitesinin kullanıcı odaklı ve arama motoru gerekliliklerine uygun olması, sektörel olarak markayı doğru yansıtması müşteri kazanımı ve prestij açısından çok önemlidir. Sizi doğru temsil edecek vitrini birlikte oluşturalım.

Sosyal Medya
Yönetimi

Sosyal medya kanalları günümüzde bir markanın vitrini ve en temel müşteri iletişim kanalı, aynı zamanda dönüşüm ve satış fırsatıdır.

01

Bir ihtiyaç, bir tavsiye,  
bir soru ?

iletişim